Knjižnice s otvorenim trajnim pristupom Hrvatskom UDK Online

Ako je Vaša knjižnica navedena u popisu, detalje o pristup Hrvatskom UDK Online možete zatražiti preko navedene email adrese. Ukoliko imate dodatnih pitanja kontaktirajte udkonline-hr@udcc.org.

GradIme knjižniceKontakt email
BjelovarNarodna knjižnica Bjelovarnabava@knjiznica-bjelovar.hr
BršadinKnjižnica OŠ Bršadinlazic.bojan@skole.hr
ĐakovoGradska knjižnica i čitaonica Đakovodjknjiznica@gkc-dj.hr
ĐakovoSredišnja nadbiskupijska i fakultetska knjižnicaknjiznica2@djkbf.hr
ĐelekovecKnjižnica OŠ Mihovil Pavlek Miškina Đelekovecdijana.muhvic@skole.hr
DubrovnikKnjižnica Centra za turističku dokumentaciju i informacijesbogoje@unidu.hr
DubrovnikKnjižnica za društvene znanostiknjiznica-ekonomija@unidu.hr
DubrovnikZnanstvena knjižnica Dubrovnikpaula@dkd.hr
Gornja StubicaKnjižnica OŠ Matije Gupca Gornja Stubicaines.kruselj-vidas@skole.hr
GrudaKnjižnica OŠ Grudajelena.letunic@skole.hr
ImotskiGradska knjižnica Imotskigradska.knjiznica.imotski@st.t-com.hr
JanjinaKnjižnica OŠ Janjinaana.leskovic@skole.hr
KarlovacGradska knjižnica Karlovacmbarisic@gkka.hr
KarlovacKnjižnica Veleučilišta u Karlovcumaja.klicaric@vuka.hr
KoprivnicaSveučilište Sjever Sveučilišna knjižnicaamandic@unin.hr
LabinGradska knjižnica Labingradska.knjiznica.labin@pu.t-com.hr
LudbregGradska knjižnica i čitaonica Ludbregdomagoj@knjiznica-ludbreg.hr
NegoslavciKnjižnica OŠ Negoslavcilazic.bojan@skole.hr
Novigrad-CittanovaGradska knjižnica Novigrad-Cittanovainfo@knjiznicanovigrad.hr
Novo ČičeKnjižnica OŠ Novo Čičejelena.saban1@skole.hr
OgulinŠkolska knjižnica Prve OŠnada.komazec@skole.hr
OpatijaGradska knjižnica i čitaonica Opatijatanja@gk-opatija.hr
OpatijaKnjižnica Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvuknjiznica@fthm.hr
OsijekGradska i sveučilišna knjižnica Osijekingem@gskos.hr
OsijekKnjižnica Fakulteta za odgojne i obrazovne znanostijzetovic@foozos.hr
OsijekKnjižnica Građevinskog fakulteta u Osijekusmurat@gfos.hr
OsijekKnjižnica Poljoprivrednog fakulteta u Osijekuljilja@pfos.hr
OsijekKnjižnica Pravnog fakulteta u Osijekuddujak@pravos.hr
OsijekKnjižnica Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijekhasenays@ptfos.hr
OsijekKnjižnica Prosvjetno-kulturnog centra Mađara u Republici Hrvatskojpkcm.knjiznica@skole.hr
OsijekKnjižnica Umjetničke akademije u Osijekumarta.rados@uaos.hr
OsijekKnjižnica Visokog evanđeoskog teološkog učilištaknjiznica@evtos.hr
PetrinjaGradska knjižnica i čitaonica Petrinjaravnatelj@gkc-petrinja.hr
PetrinjaKnjižnica Učiteljskog fakulteta Odsjek u Petrinjiandreja.tominac@ufzg.hr
PorečGradska knjižnica Porečirides.zovic@knjiznicaporec.hr
PrelogKnjižnica i čitaonica Grada Prelogaknjiznica_prelog@ck.t-com.hr
PučišćaNarodna knjižnica Hrvatski skup Pučišćahrvatski-skup@st.t-com.hr
PulaGradska knjižnica i čitaonica Pulanadia.buzleta@gkc-pula.hr
PulaSveučilišna knjižnica Pulalsorc@unipu.hr
RijekaGradska knjižnica Rijekamilka.supraha-perisic@gkri.hr
RijekaKnjižnica Ekonomskog Fakulteta Rijekaknjiznica@efri.hr
RijekaKnjižnica Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci gabi@ffri.hr
RijekaKnjižnica Veleučilišta u Rijecisgrakal@veleri.hr
RijekaSveučilišna knjižnica Rijekabturk@svkri.hr
SplitKnjižnica Fakulteta građevinarstva, arhitekture i geodezijederceg@gradst.hr
SplitKnjižnica Filozofskog fakulteta u Splituzana@ffst.hr
SplitKnjižnica Instituta za oceanografiju i ribarstvocatic@izor.hr
SplitKnjižnica Kemijsko tehnološkog fakulteta u Splitubiblio@ktf-split.hr
SplitKnjižnica Pomorskog fakultetatperlain@pfst.hr
SplitKnjižnica Umjetničke akademije u Splituzana@umas.hr
SplitNastavnička i studentska knjižnica Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnjeSilvana.Trkulja@fesb.hr
SplitSveučilišna knjižnica u Splitumladen@svkst.hr
ŠibenikGradska knjižnica "Juraj Šižgorić" Šibenikgks@knjiznica-sibenik.hr
TopuskoŠkolska knjižnica OŠ Vladimir Nazor Topuskobranka.kuzmic@skole.hr
VaraždinBiskupijska knjižnica Varaždinknjiznica@biskupija-varazdinska.hr
VaraždinKnjižnica Fakulteta organizacije i informatike bernarda.kos@foi.hr
ViroviticaŠkolska knjižnica Gimnazije Petra Preradovićajosip.strija@skole.hr
VrbovecNarodna knjižnica Vrbovecnarodna-knjiznica-vrbovec@zg.t-com.hr
ZadarSveučilišna knjižnicanatalie@unizd.hr
ZadarZnanstvena knjižnica Zadarnorma.miocic@zkzd.hr
ZagrebBibliotečno-informacijski centarggalin@fkit.hr
ZagrebBiblioteka i dokumentacija Ekonomskog institutabiblioteka@eizg.hr
ZagrebBolnička knjižnica Kliničke bolnice Dubravaivuletic@kbd.hr
ZagrebFakultet političkih znanosti Sveučilišta u Zagrebuknjiznica@fpzg.hr
ZagrebINDOK - INA knjiznica@ina.hr
ZagrebKnjižnica Biblijskog institutaknjiznica@bizg.hr
ZagrebKnjižnica Centra za znanstvene informacije IRBmmihalic@irb.hr
ZagrebKnjižnica Državnog zavoda za intelektualno vlasništvoknjiznica@dziv.hr
ZagrebKnjižnica Edward Bernays Visoke škole za komunikacijski menadžmentdrazenka.stancic@bernays.hr
Zagreb Knjižnica Etnografskog muzeja Zagrebikolbas@emz.hr
ZagrebKnjižnica Fakulteta filozofije i religijskih znanosticubranic@ffrz.hr
ZagrebKnjižnica Fakulteta političkih znanosti u Zagrebuknjiznica@fpzg.hr
ZagrebKnjižnica Fakulteta prometnih znanostiknjiznica@fpz.hr
ZagrebKnjižnica Filozofskog fakulteta u Zagrebumglavica@ffzg.hr
ZagrebKnjižnica Građevinskog fakultetamilka@grad.hr
ZagrebKnjižnica Grafičkog fakultetanina.jelaca@grf.hr
ZagrebKnjižnica Hrvaskog državnog arhivaknjiznica@arhiv.hr
ZagrebKnjižnica Hrvatskih studijargrbesic@hrstud.hr
ZagrebKnjižnica Instituta društvenih znanosti Ivo Pilarknjiznica@pilar.hr
ZagrebKnjižnica Instituta za migracije i narodnostiviktorija.kudra@imin.hr
ZagrebKnjižnica Jadranskog zavoda HAZUmarula@hazu.hr
ZagrebKnjižnica Muzeja grada Zagrebambusic@mgz.hr
ZagrebKnjižnica Muzeja za umjetnost i obrtmaja.grims@muo.hr
ZagrebKnjižnica Pravnog fakulteta u Zagrebudnemec@pravo.hr
ZagrebKnjižnica Rudarsko-geološko-naftnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebulibrary@rgn.hr
ZagrebKnjižnica Središnjice Učiteljskog fakultetaana.lukin.simunek@ufzg.hr
ZagrebKnjižnica Tehničkog muzeja Nikola Teslakristina.kalanj@tmnt.hr
ZagrebKnjižnica Tekstilno-tehnološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebudavor.jokic@ttf.hr
ZagrebKnjižnica Veterinarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebuvesna.spac@vef.hr
ZagrebKnjižnice grada Zagrebajasenka.plesko@kgz.hr
ZagrebKnjižnično dokumentacijski centarmpanian@net.efzg.hr
ZagrebNacionalna I sveučilišna knjižnica u Zagrebuktuskan@nsk.hr
ZagrebRegionalna knjižnica Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta u Zagrebujvilicic@pbf.hr
ZagrebSredišnja geografska knjižnicalbajs@geog.pmf.hr
ZagrebSredišnja kemijska knjižnicabmaravic@chem.pmf.hr
ZagrebSredišnja knjižnica Fakulteta elektrotehnike i računarstvastjepan.simara@fer.hr
ZagrebSredišnja knjižnica HAZUlibrary@hazu.hr
ZagrebSredišnja knjižnica KBC Sestre milosrdnicegordana.ramljak@kbcsm.hr
ZagrebSveučilišna knjižnica Hrvatskog katoličkog sveučilištatomislav.murati@unicath.hr
ZagrebSveučilište u Zagrebu, Muzička akademija, Knjižnicazradovinovic@muza.hr