Knjižnice s otvorenim trajnim pristupom Hrvatskom UDK Online

Ako je Vaša knjižnica navedena u popisu, detalje o pristup Hrvatskom UDK Online možete zatražiti preko navedene email adrese. Ukoliko imate dodatnih pitanja kontaktirajte udkonline-hr@udcc.org.

GradIme knjižniceKontakt email
AdžamovciŠkolska knjižnica OŠ Vladimir Nazor Adžamovcikristina.marjanovic2@skole.hr
Biograd na MoruGradska knjižnica Biograd na Morugkbnm@zd.t-com.hr
BjelovarKnjižnica Medicinske škole Bjelovarzorka.renic@skole.hr
BjelovarNarodna knjižnica Bjelovarnabava@knjiznica-bjelovar.hr
BjelovarŠkolska knjižnica IV. OŠ Bjelovardejana.kurtovic@skole.hr
BršadinKnjižnica OŠ Bršadinlazic.bojan@skole.hr
ČakovecKnjižnica "Nikola Zrinski" Čakovecinfo.sandra@kcc.hr
ČakovecKnjižnica Učiteljskog fakulteta Odsjek u Čakovcutatjana.kovac@ufzg.hr
ĐakovoGradska knjižnica i čitaonica Đakovodjknjiznica@gkc-dj.hr
ĐakovoKnjižnica OŠ "Vladimir Nazor" Đakovodubravka.poljarevic@skole.hr
ĐakovoKnjižnica Srednje strukovne škole A. Horvata henrieta.matkovic@skole.hr
ĐakovoSredišnja nadbiskupijska i fakultetska knjižnicaknjiznica2@djkbf.hr
DaruvarŠkolska knjižnica Češke osnovne škole Jana Amosa Komenskogmira.barberic@skole.hr
ĐelekovecKnjižnica OŠ Mihovil Pavlek Miškina Đelekovecdijana.muhvic@skole.hr
Donji MiholjacNarodna knjižnica grada Donjeg Miholjcaravnatelj@narodnaknjiznica-donjimiholjac.hr
DubrovnikKnjižnica Centra za turističku dokumentaciju i informacijesbogoje@unidu.hr
DubrovnikKnjižnica za društvene znanostiknjiznica-ekonomija@unidu.hr
DubrovnikKnjižnica za Tehničke i biotehničke znanosti Sveučilišta u Dubrovnikuana@unidu.hr
DubrovnikNarodna knjižnica Gradtija@dkd.hr
DubrovnikZnanstvena knjižnica Dubrovnikpaula@dkd.hr
ĐurđevacStrukovna škola Đurđevacjrep@skole.hr
GarešnicaHrvatska knjižnica i čitaonica Đuro Sudetaknjiznica.djuro.sudeta.garesnica@bj.ht.hr
Gatazrinka.pavkovic1@skole.hr
Gornja StubicaKnjižnica OŠ Matije Gupca Gornja Stubicaines.kruselj-vidas@skole.hr
GradacOpćinska knjižnica Hrvatska sloga Gradacopcinska.knjiznica.hrvatska.sloga.gradac@st.t-com.hr
GradinaKnjižnica OŠ Gradinaluka.cica@skole.hr
GrudaKnjižnica OŠ Grudajelena.letunic@skole.hr
ImotskiGradska knjižnica Imotskigradska.knjiznica.imotski@st.t-com.hr
IvanecGradska knjižnica i čitaonica Ivanecknjiznica.krklec@optinet.hr
IvanecSrednja škola Ivanecknjiznica@ss-ivanec.hr
JanjinaKnjižnica OŠ Janjinaana.leskovic@skole.hr
JelisavacKnjižnica OŠ Ivana Brnjika Slovaka Jelisavacdurdica.ivanovic@skole.hr
JelsaOpćinska knjižnica i čitaonica Jelsaopcinska.knjiznica.i.citaonica.jelsa@st.t-com.hr
KarlovacGradska knjižnica Karlovacmbarisic@gkka.hr
KarlovacKnjižnica glazbene škole Karlovacinfo@glazbena-ka.hr
KarlovacKnjižnica Veleučilišta u Karlovcumaja.klicaric@vuka.hr
Kaštel GomilicaŠkolska knjižnica Osnovne škole kneza Trpimiramarina.nikolic3@skole.hr
Kaštel SućuracKnjižnica Osnovne škole kneza Mislavarea.antolic@skole.hr
Kaštel Štafilić - NehajKnjižnica Srednje škole Braća Radić Kaštel Štafilić Nehajmirna.luketin@skole.hr
KlanjecGradska knjižnica i čitaonica Antun Mihanović Klanjecgkk@post.t-com.hr
Klinča SelaKnjižnica OŠ Klinča Selaknjiznica@os-klinca-sela.skole.hr
KlisNarodna knjižnica i čitaonica u Klisuknjiznica@klis.hr
KninKnjižnica srednje škole Lovre Montijajasminka.vujevic@skole.hr
KninNarodna knjižnica Kninnarodna.knjiznica.knin@si.t-com.hr
Knin Srednja strukovna škola kralja Zvonimira martina.vujnovic@skole.hr
KninŠkolska knjižnica OŠ dr. Franje Tuđmana Kninmartina.vujnovic@skole.hr
KoprivnicaSveučilište Sjever Sveučilišna knjižnicaamandic@unin.hr
KorčulaŠkolska Knjižnica Osnovne škole Petra Kanavelića claudia.tarle@skole.hr
KrapinaKNJIŽNICA OŠ suzana.pracaic@skole.hr
KutinaKnjižnica i čitaonica Kutinainformator@knjiznica-kutina.hr
KutinaKNJIŽNICA SŠ TINA UJEVIĆA KUTINAmartina.filipovic6@skole.hr
LabinGradska knjižnica Labingradska.knjiznica.labin@pu.t-com.hr
LipovacKnjižnica Osnovne škole Lipovacknjiznica@os-lipovac.skole.hr
LudbregGradska knjižnica i čitaonica Ludbregdomagoj@knjiznica-ludbreg.hr
MakarskaŠkolska knjižnica srednje škole fra Andrije Kačića Miošićadrazana.filipovic@skole.hr
Mali LošinjKnjižnica Srednje škole Ambroza Haračićakata.markovic@skole.hr
MoraviceŠkolska knjižnica Željezničke tehničke škole Moravicenatasa.volf-plese@skole.hr
NegoslavciKnjižnica OŠ Negoslavcilazic.bojan@skole.hr
Novi MarofKNJIŽNICA OSNOVNE ŠKOLE NOVI MAROFirena.zunec@skole.hr
Novigrad-CittanovaGradska knjižnica Novigrad-Cittanovainfo@knjiznicanovigrad.hr
NovigradŠkolska knjižnica Osnovne škole - Scuola elementare RIVARELAured@os-rivarela-novigrad.skole.hr
Novo ČičeKnjižnica OŠ Novo Čičejelena.saban1@skole.hr
OgulinGradska knjižnica i čitaonica Ogulinknjiznica@gkc-ogulin.hr
OgulinŠkolska knjižnica Prve OŠnada.komazec@skole.hr
OpatijaGradska knjižnica i čitaonica "Viktor Car Emin" Opatijaana.montan@gk-opatija.hr
OpatijaKnjižnica Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvuknjiznica@fthm.hr
OsijekGradska i sveučilišna knjižnica Osijekingem@gskos.hr
OsijekKnjižnica Ekonomskog fakulteta Sveučilišta J. J. Strossmayera u Osijekuknjiznica@efos.hr
OsijekKnjižnica Fakulteta za odgojne i obrazovne znanostijzetovic@foozos.hr
OsijekKnjižnica Filozofskog fakulteta u Osijekuvradicev@ffos.hr
OsijekKnjižnica Građevinskog fakulteta u Osijekusmurat@gfos.hr
OsijekKnjižnica Poljoprivrednog fakulteta u Osijekuljilja@pfos.hr
OsijekKnjižnica Pravnog fakulteta u Osijekuddujak@pravos.hr
OsijekKnjižnica Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijekhasenays@ptfos.hr
OsijekKnjižnica Prosvjetno-kulturnog centra Mađara u Republici Hrvatskojpkcm.knjiznica@skole.hr
OsijekKnjižnica Strojarske tehničke škole Osijekmartina.plascak@skole.hr
OsijekKnjižnica Umjetničke akademije u Osijekumarta.rados@uaos.hr
OsijekKnjižnica Visokog evanđeoskog teološkog učilišta u Osijekuknjiznica@evtos.hr
OtokKnjižnica OŠ Kamešnicaured@os-kamesnica-otok.skole.hr
PagGradska knjižnica Paggradska-knjiznica-pag@zd.t-com.hr
PetrinjaGradska knjižnica i čitaonica Petrinjaravnatelj@gkc-petrinja.hr
PetrinjaKnjižnica Učiteljskog fakulteta Odsjek u Petrinjiandreja.tominac@ufzg.hr
PlaškiKnjižnica i čitaonica Plaškiknjiznica.i.citaonica@ka.t-com.hr
PločeNarodna knjižnica Pločenarodna-knjiznica-ploce@h-1.hr
PopovačaKnjižnica Osnovne škole Popovačaos-popovaca@sk.t-com.hr
PorečGradska knjižnica Porečirides.zovic@knjiznicaporec.hr
PožegaGradska knjižnica i čitaonica Požegavlasta@gkpz.hr
PožegaKnjižnica Glazbene škole Požegamarta.matijevic4@skole.hr
PožegaKnjižnica Veleučilišta u Požegiavalesic@vup.hr
PregradaKnjižnica Srednje škole Pregradaknjiznica@ss-pregrada.skole.hr
Preko, otok UgljanŠkolska knjižnica i čitaonica OŠ Prekosilvana.mrcela@skole.hr
PrelogKnjižnica i čitaonica Grada Prelogaknjiznica_prelog@ck.t-com.hr
PučišćaNarodna knjižnica Hrvatski skup Pučišćahrvatski-skup@st.t-com.hr
PulaGradska knjižnica i čitaonica Pulanadia.buzleta@gkc-pula.hr
PulaSveučilišna knjižnica Pulalsorc@unipu.hr
RijekaCentar za odgoj i obrazovanje Rijekanatasa.jurkovic@skole.hr
RijekaGradska knjižnica Rijekamilka.supraha-perisic@gkri.hr
RijekaKnjižnica Ekonomskog Fakulteta Rijekaknjiznica@efri.hr
RijekaKnjižnica Elektroindustrijske i obrtničke škole Rijekamilena.klanjac@eios.hr
RijekaKnjižnica Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci gabi@ffri.hr
RijekaKnjižnica Medicinskog fakulteta Rijekaknjiznica_medri@medri.uniri.hr
RijekaKnjižnica Pomorskog fakulteta u Rijecimarkotic@pfri.hr
RijekaKnjižnica Sestara Presvetog Srca Isusova-Nazaretknjiznica.nazaret@sestre-scj.hr
RijekaKnjižnica Strojarske škole za industrijska i obrtnička zanimanjaivana.vladilo@skole.hr
RijekaKnjižnica Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijecislosar@riteh.hr
RijekaKnjižnica Veleučilišta u Rijecisgrakal@veleri.hr
RijekaSveučilišna knjižnica Rijekabturk@svkri.hr
SELCAOpćinska knjižnica "Hrvatski sastanak 1888."knjiznica@selca.hr
SesveteKnjižnica Srednje škole Jelkoveczrinka.duspara@skole.hr
SinjKnjižnica Muzeja Cetinske krajine - Sinjmuzej.cetinske.krajine1@st.htnet.hr
SisakKnjižnica Tehničke škole Sisakmartina.janko@skole.hr
Slatineknjižnica OŠ Slatinetea.radic1@skole.hr
Slavonski BrodŠkolska knjižnica Obrtničke školemanuela.bertovic@skole.hr
Slavonski Brodškolska knjižnica OŠ IBMmarija.vukoja-naglic@skole.hr
SolinGradska knjižnica Solinmbucan@knjiznicasolin.hr
SplitFilozofski fakultet u Splitu, Knjižnicazana@ffst.hr
SplitGradska knjižnica Marka Marulića Splittstanicic@gkmm.hr
SplitKineziološki fakultet u Splitu, knjižnicaanaren@kifst.hr
SplitKnjižnica Ekonomskog fakulteta u Splituigizdic@efst.hr
SplitKnjižnica Elektrotehničke škole Splitmorana.sunara@skole.hr
SplitKnjižnica Fakulteta građevinarstva, arhitekture i geodezijederceg@gradst.hr
SplitKnjižnica Filozofskog fakulteta u Splituzana@ffst.hr
SplitKnjižnica Hrvatskog hidrografskog institutavesna.tomic@hhi.hr
SplitKnjižnica I. Gimnazije SPLITjanet.nardeli-karaman@st.htnet.hr
SplitKnjižnica Industrijske škole u Splituantonija.mikulic2@skole.hr
SplitKnjižnica Instituta za oceanografiju i ribarstvocatic@izor.hr
SplitKnjižnica Kemijsko tehnološkog fakulteta u Splitubiblio@ktf-split.hr
SplitKnjižnica osnovne škole Kman-Kocunar, Splitos-kman-kocunar@st.t-com.hr
SplitKnjižnica OŠ Brdaantonija.medak@skole.hr
SplitKnjižnica OŠ Dobridobri@os-dobri.hr
SplitKnjižnica OŠ Spinutjelena.madunic1@skole.hr
SplitKnjižnica Pomorskog fakultetatperlain@pfst.hr
SplitKnjižnica Pravnog fakulteta u Splituedita@pravst.hr
SplitKnjižnica Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splituiljubic@pmfst.hr
SplitKnjižnica Tehničke škole za strojarstvo i mehatroniku, Splitdomagoja.pavci@skole.hr
SplitKnjižnica Umjetničke akademije u Splituzana@umas.hr
SplitNastavnička i studentska knjižnica Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u SplituSilvana.Trkulja@fesb.hr
SplitSveučilišna knjižnica u Splitumladen@svkst.hr
SplitŠkolska knjižnica II. GIMNAZIJE Splitnediljka.galic@skole.hr
Srinjineknjižnica OŠ Srinjinetea.radic1@skole.hr
Stari GradGradska knjižnica i čitaonica Stari Gradknjiznica@stari-grad.hr
Stari GradKnjižnica OŠ Petra Hektorovića Stari Gradtea.beritic@skole.hr
Stari MikanovciKnjižnica Osnovne škole Stjepana Cvrkovićaured@os-scvrkovica-stari-mikanovci.skole.hr
Stubičke TopliceOsnovna škola Vladimir Bosnar Stubičke Topliceblanka.doko@skole.hr
StudenciKnjižnica Osnovne škole Studencistudenci@os-studenci.skole.hr
Sveti Ivan ZelinaŠkolska knjižnica Srednje škole D. Stražimira, Sveti Ivan Zelinamaja.valjak1@skole.hr
Sveti Ivan ŽabnoKnjižnica Osnovne škole G. Vitez - Žabnoured@os-gvitez-zabno.skole.hr
ŠibenikGradska knjižnica "Juraj Šižgorić" Šibenikgks@knjiznica-sibenik.hr
ŠtefanjeKnjižnica OŠ Štefanjeured@os-stefanje.skole.hr
TisnoNarodna knjižnica i čitaonica Tisnoravnateljica@nkc-tisno.hr
TomislavgradFranjevačka knjižnica Tomislavgradfranjevacka.knjiznica.tg@net.hr
TopuskoŠkolska knjižnica OŠ Vladimir Nazor Topuskobranka.kuzmic@skole.hr
TovarnikKnjižnica osnovne škole A.G.Matoš Tovarnikjosipa.katalenic@skole.hr
UmagGradska knjižnica Umag / Biblioteca civica Umagoknjiznica@gku-bcu.hr
VaraždinBiskupijska knjižnica Varaždinknjiznica@biskupija-varazdinska.hr
VaraždinKnjižnica Fakulteta organizacije i informatike bernarda.kos@foi.hr
VaraždinKnjižnica Geotehničkog fakultetaknjiznica@gfv.hr
Vela LukaKnjIžnica OŠ Vela Lukaknjiznica@os-vela-luka.skole.hr
Vela LukaKnjižnica SŠ Vela Lukajakica.pecotic@skole.hr
Vela LukaNarodna knjižnica Vela Lukanksimevucetic@velaluka.hr
Velika GoricaKnjižnica OŠ Nikole Hribaraknjiznica@osnikolehribara.hr
Veliki GrđevacKnjižnica Osnovne škole Mate Lovraka Veliki Grđevacured@os-mlovraka-veliki-grdjevac.skole.hr
VinkovciGradska knižnica i čitaonica Vinkovcivedrana@gkvk.hr
VinkovciKnjižnica Gimnazije Matija Antun Reljkovićsuzana.jozinovic@skole.hr
VinkovciKnjižnica Srednje strukovne škole Vinkovcivelimira.antinac@skole.hr
VinkovciKnjižnica Zdravstvene i veterinarske škole dr. Andrije Štampara Vinkovcivlatka.vujcic@skole.hr
VinkovciOsnovna škola Bartola Kašićavlasta.pavlovic@skole.hr
ViroviticaGradska knjižnica i čitaonica Viroviticarobert@knjiznicavirovitica.hr
ViroviticaŠkolska knjižnica Gimnazije Petra Preradovićajosip.strija@skole.hr
VisKnjžnica SŠ Antun Matijašević Karamaneo Vismaja.karuza@skole.hr
VrbovecKnjižnica - Srednja škola Vrbovecknjiznica@ssvrbovec.hr
VrbovecNarodna knjižnica Vrbovecnarodna-knjiznica-vrbovec@zg.t-com.hr
VrgoracKnjižnica SŠ Tina Ujevića Vrgoracmilena.rakic@ss-tujevic-vrgorac.skole.hr
VrlikaŠkolska knjižnica OŠ martina.vujnovic@skole.hr
VrpoljeOsnovna škola anamarija.macan@skole.hr
VukovarKnjižnica Veleučilišta Vukovarmhutz@vevu.hr
ZabokGradska knjižnica Ksaver Šandor Gjalskiknjiznica@knjiznica-zabok.hr
ZadarGradska knjižnica Zadarvvitori@gkzd.hr
ZadarKnjižnica Medicinske škole Ante Kuzmanića Zadarknjiznica@medskolazd.hr
ZadarSveučilišna knjižnicanatalie@unizd.hr
ZadarZnanstvena knjižnica Zadarnorma.miocic@zkzd.hr
ZagrebBibliotečno-informacijski centar Fakulteta kemijskog inženjerstvaggalin@fkit.hr
ZagrebBiblioteka i dokumentacija Ekonomskog instituta u Zagrebubiblioteka@eizg.hr
ZagrebBiblioteka Instituta za turizamksenija.tokic@iztzg.hr
ZagrebBolnička knjižnica Kliničke bolnice Dubravaivuletic@kbd.hr
ZagrebFaculty of Kinesiology, University of Zagrebmarijana.briski.gudelj@kif.hr
ZagrebFakultet političkih znanosti Sveučilišta u Zagrebuknjiznica@fpzg.hr
ZagrebINDOK - INA knjiznica@ina.hr
ZagrebKnjižnica Arheološkog muzeja u Zagrebuicvitan@amz.hr
ZagrebKnjižnica Biblijskog instituta u Zagrebuknjiznica@bizg.hr
ZagrebKnjižnica Centra za znanstvene informacije IRBmmihalic@irb.hr
zagrebKnjižnica Državnog arhiva u Zagrebuines.brenko@daz.hr
ZagrebKnjižnica Državnog zavoda za intelektualno vlasništvoknjiznica@dziv.hr
ZagrebKnjižnica Edukacijsko-rehabilitacijskog fakultetamaja.mihalic@erf.hr
ZagrebKnjižnica Edward Bernays Visoke škole za komunikacijski menadžmentdrazenka.stancic@bernays.hr
Zagreb Knjižnica Etnografskog muzeja Zagrebikolbas@emz.hr
ZagrebKnjižnica Fakulteta filozofije i religijskih znanosticubranic@ffrz.hr
ZagrebKnjižnica Fakulteta političkih znanosti u Zagrebuknjiznica@fpzg.hr
ZagrebKnjižnica Fakulteta prometnih znanostiknjiznica@fpz.hr
ZagrebKnjižnica Fakulteta strojarstva i brodogradnjeknjiznica@fsb.hr
ZagrebKnjižnica Filozofskog fakulteta u Zagrebumglavica@ffzg.hr
ZagrebKnjižnica Građevinskog fakulteta u Zagrebumilka@grad.hr
ZagrebKnjižnica Grafičkog fakulteta u Zagrebunina.jelaca@grf.hr
ZagrebKnjižnica Hrvatskih studijargrbesic@hrstud.hr
ZagrebKnjižnica Hrvatskog državnog arhivaknjiznica@arhiv.hr
ZagrebKnjižnica Hrvatskog instituta za povijestdpancirov@isp.hr
ZagrebKnjižnica Hrvatskog povijesnog muzejam.mladinov@hismus.hr
ZagrebKnjižnica I. tehničke škole Teslavibor.krajna@skole.hr
ZagrebKnjižnica III. Gimnazije Zagrebnatalija.zivkovic@skole.hr
ZagrebKnjižnica Instituta društvenih znanosti Ivo Pilarknjiznica@pilar.hr
ZAGREBKNJIŽNICA INSTITUTA DRUŠTVENIH ZNANOSTI IVO PILARknjiznica@pilar.hr
ZagrebKnjižnica Instituta za etnologiju i folkloristikuams@ief.hr
ZagrebKnjižnica Instituta za filozofijuknjiznica@ifzg.hr
ZagrebKnjižnica Instituta za migracije i narodnostiviktorija.kudra@imin.hr
ZagrebKnjižnica Instituta za povijest umjetnostiknjiznica@ipu.hr
ZagrebKnjižnica Jadranskog zavoda HAZUmarula@hazu.hr
ZagrebKnjižnica Katoličkoga bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebuvbozicev@kbf.hr
ZagrebKnjižnica Matice hrvatskejosip@matica.hr
ZagrebKnjižnica Moderne galerijevkovacevic@modgal.t-com.hr
ZagrebKnjižnica Muzeja grada Zagrebambusic@mgz.hr
ZagrebKnjižnica Muzeja za umjetnost i obrtmaja.grims@muo.hr
ZagrebKnjižnica Muzičke akademije Sveučilišta u Zagrebuzradovinovic@muza.hr
ZagrebKnjižnica Obrazovne grupe Zrinskipatricia.turkovic@vszrinski.hr
ZagrebKnjižnica Osnovne škole Dobriše Cesarićaantonija.lujanac@skole.hr
ZagrebKnjižnica OŠ Petra Preradovićapreradovic@os-ppreradovica-zg.skole.hr
ZagrebKnjižnica OŠ Šestinemajda.kovac1@skole.hr
ZagrebKnjižnica Poliklinike SUVAGastrinavic@suvag.hr
ZagrebKnjižnica Pravnog fakulteta u Zagrebudnemec@pravo.hr
ZagrebKnjižnica RRiF Visoke škole za financijski menadžmentknjiznica@rrif.hr
ZagrebKnjižnica Rudarsko-geološko-naftnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebulibrary@rgn.hr
ZagrebKnjižnica Središnjice Učiteljskog fakultetaana.lukin.simunek@ufzg.hr
ZagrebKnjižnica Staroslavenskoga institutabcekovic@stin.hr
ZagrebKnjižnica Tehničkog muzeja Nikola Teslakristina.kalanj@tmnt.hr
ZagrebKnjižnica Tekstilno-tehnološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebudavor.jokic@ttf.hr
ZagrebKnjižnica Veleučilišta VERN'danijela.unic@vern.hr
ZagrebKnjižnica Veterinarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebuvesna.spac@vef.hr
ZagrebKnjižnica Zdravstvenog veleučilištaknjiznica@zvu.hr
ZagrebKnjižnice grada Zagrebajasenka.plesko@kgz.hr
ZagrebKnjižnično dokumentacijski centar Ekonomskog fakulteta u Zagrebumpanian@net.efzg.hr
ZagrebNacionalna I sveučilišna knjižnica u Zagrebuktuskan@nsk.hr
ZagrebRegionalna knjižnica Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta u Zagrebujvilicic@pbf.hr
ZagrebSredišnja geografska knjižnicalbajs@geog.pmf.hr
ZagrebSredišnja kemijska knjižnicabmaravic@chem.pmf.hr
ZagrebSredišnja knjižnica Fakulteta elektrotehnike i računarstva u Zagrebustjepan.simara@fer.hr
ZagrebSredišnja knjižnica HAZUlibrary@hazu.hr
ZagrebSredišnja knjižnica KBC Sestre milosrdnicegordana.ramljak@kbcsm.hr
ZagrebSrednja škola - Centar za odgoj i obrazovanjezeljka.vidovic@ss-czoio.hr
ZagrebSveučilišna knjižnica Hrvatskog katoličkog sveučilištatomislav.murati@unicath.hr
ZagrebŠkolska knjižnica OŠ Petra Zrinskograhela.frelih@skole.hr
ZagrebŠkolska knjižnica Upravne škole Zagrebured@ss-upravnaskolazagreb-zg.skole.hr
ZagrebŠkolska knjižnica XV. gimnazijeatkalcevic@mioc.hr
ZaprešićKnjižnica Anima (Srednja škola Ban Josip Jelačićmarina.krstanovic@skole.hr
ZdenciKnjižnica Osnovne škole Ivan Goran Kovačić Zdencieva.turza-mitrovic@skole.hr